Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Kontakt

 

 

Jan 

Afdelingsleder

Jan Kjæmpe, tlf: 30 46 07 46

jan.kjaempe@middelfart.dk

Kim 

 

Kim Lassen, tlf: 30 46 07 41

kim.lassen@middelfart.dk

Louise

Louise Dalumbro, tlf: 30 46 07 43

louise.dalumbro@middelfart.dk

Yvonne 

Yvonne Holst, tlf: 30 46 07 44

yvonne.holst@middelfart.dk

 

Jytte

Jytte Sørensen, tlf: 30 46 07 47

jytte.sorensen@middelfart.dk

 

Elna 

Elna Nødegaard, tlf: 30 59 24 73 

elna.noddegaard@middelfart.dk 

 

Preben 

Preben Olsen, tlf: 21 43 31 80

preben.olsen@middelfart.dk

Henning 

Henning Dyhr, tlf: 30 46 07 51

henning.dyhr@middelfart.dk

 

 Lotte

Lotte Nielsen, tlf: 30 46 07 53

lotte.nielsen@middelfart.dk

 

 

 
 

 

 

Sidst opdateret af Jeanette Olesen
21. oktober 2016